Kim jesteśmy

BADAMY PERSPEKTYWY
PROJEKTUJEMY OPCJE
DAJEMY BIZNESOM WYBÓR

Jesteśmy krakowską Agencją 360° wyspecjalizowaną w projektowaniu i komunikowaniu marek. Od wielu lat dzięki dużej rozpiętości usług z powodzeniem realizujemy cele wizerunkowe i biznesowe klientów z różnych branż – wcześniej jako Social Frame, od jesieni 2019 roku już jako Option.

Znamy trendy, ale ślepo za nimi nie podążamy.
Cenimy centrum, ale uważamy, że obrzeża też mają mega potencjał.
Wierzymy w siłę online'u, nie odpuszczając jednocześnie offline'owi.

Najważniejsze są dla nas skrojony na miarę marki pomysł i efekty, jakie można dzięki niemu osiągnąć. Bo sukces klienta to nasz sukces.

MAMY POMYSŁY

Dobre pomysły to podstawa. Dopasowujemy je do marki tak, żeby wydobyły jej autentyczny głos, wyróżniły na tle konkurencji i zrealizowały jej cele marketingowe.

MYŚLIMY STRATEGICZNIE

Nawet najlepsze pomysły przejdą bez echa bez dobrej strategii działania. Dlatego bierzemy kreatywność w karby, wyznaczamy pomysłom miejsce i nadajemy właściwy kierunek. Sens działań = spójność + celowość.

NAMIERZAMY ODBIORCÓW

Nie mówimy w próżnię. Marka musi zostać usłyszana przez odpowiednie osoby w odpowiednim miejscu i czasie. Wiemy, kim jest obecny i przyszły fan marki oraz jak i gdzie go znaleźć.

WSPÓŁPRACUJEMY

Rozmawiamy. Słuchamy i słyszymy klientów, przedstawiamy im możliwości i doradzamy najlepsze rozwiązania. Stawiamy na dobrą, merytoryczną komunikację.Gotowi
do współpracy?